Федерація профспілок Хмельницької області

28 грудня 2022 року в приміщенні Будинку ФП області відбувся черговий пленум обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України на якому було розглянуто питання «Про особливості діяльності Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України та її організаційних ланок під час воєнного стану». З інформацією виступив голова Хмельницького обласної організації Профспілки Анатолій Яримюк.

В роботі пленуму прийняли участь директор Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА Басюк Д.І. та начальник Управління Державної служби якості освіти у Хмельницькій області Олійник В.Ц..
Того ж дня відбулося чергове засідання президії Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки, на якій був затверджений план основних заходів обласної організації Профспілки на перше півріччя 2023 року.
Після пленуму відбулась нарада голів обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України на якій були розглянуті поточні питання діяльності Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.