Федерація профспілок Хмельницької області

По основному питанню порядку денного «Про завдання профспілки щодо забезпечення трудових прав працівників в умовах воєнного стану» виступив голова обласної організації профспілки Микола Шафінський.
У своїй доповіді голова розповів про роботу підприємств життєзабезпечення області, через які труднощі, зумовлені війною, проходять колективи задля забезпечення населення якісними комунальними послугами. Важливу роль у підтримці забезпечення сталої роботи відіграють первинні профспілкові організації. Також члени обласного комітету профспілки ознайомились з інформацією про допомогу, яку надають первинні профспілкові організації працівникам, які служать в ЗСУ, спорідненим підприємствам, які зазнали матеріальних втрат в наслідок воєнних дій, внутрішньо переміщеним особам.

Більшість членів обкому взяли активну участь в обговоренні. Прийнято постанову Пленуму, в якій поставлено завдання, як обкому профспілки, так і первинним профспілковим організаціям щодо збереження профспілкового членства, а також переорієнтації роботи на напрямки та виклики, зумовлені воєнним станом в Україні. Також обговорено бюджет обласної організації профспілки на 2023 рік.
У заході прийняв участь голова Федерації профспілок Хмельницької області Олег Сковородніков, члени ЦК профспілки Лариса Успенська та Олег Підскоцький.