Федерація профспілок Хмельницької області

07.12.2022 року у малій залі Федерації профспілок Хмельницької області відбулась семінар – нарада з керівниками та спеціалістами членських і підвідомчих організацій Федерації профспілок області, в якій взяли участь начальник головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Олександр Крупа та його заступник Юлія Ковальчук.
Темою зустрічі було використання інноваційних технологій в практичній реалізації пенсійного законодавства та нових функцій Пенсійного фонду України.
Під час виступу Олександр Крупа зазначив, що в сучасних реаліях життя все активніше громадянами поважного віку використовуються новітні інформаційні технології, які впроваджує Пенсійний фонд України, головне завдання якого є покращення обслуговування його відвідувачів, мінімізація витрат часу та максимальне спрощення процедур одержання послуг, і як складова цього напряму – можливість дистанційного їх отримання за допомогою сучасних електронних сервісів.
Згодом долучилась до діалогу та презентувала тему Юлія Ковальчук, яка зосередила увагу присутніх на👇:

1. Електронних сервісах Пенсійного фонду України:

👉Пенсійний калькулятор – як визначити майбутній розмір пенсії;
👉Як отримати онлайн довідки через вебпортал Пенсійного фонду України;
👉Як автоматично призначити пенсію за віком;
👉Електронна трудова книжка – особливості її створення та схема подання відомостей про трудову діяльність працівника;
👉Е – лікарняний – схема оформлення електронного листка непрацездатності.

2. Змінах механізму оформлення та отримання житлових субсидій та пільг з 1 грудня 2022 року.

3. Змінах та новаціях у пенсійному забезпеченні громадян з 2023 року.

Під час заходу представникам головного управління було поставлено чимало запитань , на які запитувачі отримали змістовні відповіді та вичерпні роз’яснення законодавчих норм.